Viron kielinen topic

Seuraa 
Liittynyt12.11.2015

Täällä topicissa saa puhua viroksi. Jos et ymmärrä, käytä google kääntäjää.

Head päeva kõigile. Õues on hea ilm. Võiksin minna batuudid hyppimään (tõlkija ei ole mingil põhjusel tuvastanud).

-CD-

Sivut

Kommentit (22)

Vierailija

Jah see on hea topic, neile, kes suudab rääkida eesti keelt. Aga kui ei oska nii google-tõlkija aidata! Ma seega osa räägib eesti keelt.

-duck96-

Vierailija

Lainaus:
Re: Re: Re: Viron kielinen topic

roope setä - 18.06.10 11:56 (ID 559530)

No mutta johan oli se "moi ma olen uus" missä keskusteltiin viroks!

Se lukotettiin ja poistettiin.

-CD-

Vierailija

Hea topic, kuid räägiksin pigem soome keelt ... Ma ei tähenda, et see peaks lukottaa või muu ... =)

Ahv ja gorilla kõndisid väljak. Kohtusid logi, viinerkiosk koka. Tahad viiner!

Kas pole hea laul, mida sa arvad???

Ropsu - kasutada google tõlkijat =)

Sohvis
Seuraa 
Liittynyt2.7.2009

Päeva! Selles just vaatasin jalgpalli mm-võistlustel, sealt tuli mängu Saksamaa-Serbia. Serbia oli ühe värava eesotsas, mis oli üsna üllatav. Usun siiski, et Saksamaa peab veel värvi tegema ja võib-olla isegi võita.

Siin on olnud täna veidi pilvine päev. Kuigi päike on paistanut mõnel kohas, kuid peamiselt pilves. Loodan, et ei alga sadamasse. Lähen pidama täna võib-olla ühe sõbra juures külas .. Ei ole siin muud. Pöördub tagasi.

Vierailija

Ma ei oska yhtäään rääkida eesti, kuid haluanpa rääkida isegi keegi nii = D Mina ärkasin täna siis umbes 8.15 hommikul. Ma ei jaksanut tehdö töstö pikemat, sest eesti keel on minu arvates raske.

Hahaa, Google kääntäjä auttoi minua paljon :)

Vierailija

Kumpakuin mina saaksin batuudid hyppimään, kuid keegi ei kavereistani ise batuudid .. Ma jätkan arutelu päeva jooksul käesoleva topiicissa, kuid loodetavasti tuleb veel porukkaa, siis on kivempaa arutada:)

Toivottavasti Google-kääntäjä ei nyt tehnyt mitään virhettä, kun näytti hieman siltä..

Sivut

Uusimmat

Suosituimmat

Uusimmat

Suosituimmat